CKM powie Ci, jak nie stać się gejem.

CKM. Artykuł: 50 męskich zasad – bądź dumnym samcem w 2018 roku (i zawsze!).

CKM, czyli Czasopismo Każdego Mężczyzny stanowczo nie jest czasopismem dla mnie. Nie tylko ze względu na nazwę sugerującą płeć odbiorców, ale także ze względu na tony smalczyzmu, jakie się tam znajdują. Tak, tam jest dość sporo treści, a mężczyźni nie kupują go ze względu na roznegliżowane panie. Szukają oni także rad jak żyć, jak podrywać kobiety i jak być Prawdziwym Mężczyzną™. Wpis znajduje się w najnowszym numerze wyżej wspomnianego magazynu i jest autorstwa Mateusza Zielińskiego.

 

 

Skoro mężczyźni roszczą sobie prawo do określania jak Prawdziwa Kobieta™ ma się zachowywać, ubierać i co myśleć. Uważam, że mogę sobie poteoretyzować na temat tego, jaki ma być prawdziwy mężczyzna.

UWAGA! WPIS ZAWIERA W SOBIE ZABÓJCZĄ DAWKĘ IRONII, FEMINIZMU I LEWACTWA.

 

31. Patrz w lusterka, sprawdź dwa razy: baby za kierownicą są wszędzie!*
(*nie dotyczy Arabii Saudyjskiej).

Seksizm i ksenofobia w jednym zdaniu! Bam! Rozbiliśmy bank spierdolenia! Poza tym kobiety w tym roku otrzymają (lub otrzymały już) prawo do prowadzenia samochodu.
Kojarzycie serial animowany Johny Bravo? Po napisach w jednym z pierwszych odcinków była krótka historyjka. Bohater zobaczył piękną niewiastę za kółkiem, więc od razu się z nią zrównał i zaczął podryw. Oczywiście kobieta nie reagowała i wkrótce Johny rozbił się na słupku. Skomentował to słowami, że znosi kobiet za kółkiem.

 

32. Uścisk dłoni na przywitanie i pożegnanie oraz zwisanie nad przepaścią – to absolutnie jedyne sytuacje, kiedy możesz złapać za rękę drugiego mężczyzny.

W takich przypadkach wytwarza się negatywna energia, która zmienia normalnych ludzi w gejów. To sprawdzone info. Zero ściemy.

 

33. Nie istnieją okoliczności, które usprawiedliwiałyby dotykanie tyłka drugiego faceta. Nawet pry seksie grupowym. Nawet na boisku siatkówki.

Przy przypadkowym dotyku wspomniana wyżej energia powoduje wyrastanie szpilek i farbowanie włosów na zielono.

 

34. Prawdziwy mężczyzna nigdy nie kładzie się na innym facecie. Nawet po pijaku. Nawet w więzieniu. Nawet w Hollywood.

Futbol amerykański, judo i zapasy to takie mało męskie dyscypliny sportowe. Same mięczaki tam są!

 

 

35. Każdy mężczyzna musi zdobyć prawo jazdy kat. B, zanim ukończy 19 lat. Największe pierdoły mogą z tym zwlekać do 21 roku życia. Ale, na litość boską, już nie dłużej.

Mężczyznom po 21 roku życia, w przypadku braku prawa jazdy, wymazuje się płeć z dowodu.

 

36. Jeśli przejeżdżasz na skrzyżowanie na czerwonym, wymuszasz pierwszeństwa, wyprzedzasz z prawej, to jesteś chujem, a nie mistrzem kierownicy.

To tyczy się wszystkich.

 

37. Gdy podczas podnoszenia ciężarów twój kumpel się przewróci, najpierw dorzuć mu jeszcze kilkadziesiąt kilogramów – a dopiero później dzwoń po pogotowie.

Lepiej zginąć pod 150 kg niż pod stówą. Dobry z Ciebie kolega.

 

38. Niezależnie od wszystkiego, facet, który ma szyję szerszą od głowy, naprawdę wygląda jak półgłówek.

Ja takiego człowieka nie widziałam, ale chętnie zobaczę.

 

39. Sam mężczyzna nie robi sobie selfie. Z fajną laską – OK. Po pijaku z kumplami – OK. Z numerem CKM – OK. Ale sam – nigdy.

Bo ja Ci tak każę!

 

 

40. Mężczyzna może być łysy. Przeszczep włosów to pierwszy krok w stronę transseksualizmu.

To działa tak, jak jedzenie orzeszków, albo robienie tatuaży. Nie można skończyć na jednym.

 

Jak Wam się podobały mądrości z CKM-u? Ja już wiem, na co zwracać uwagę u kandydatów na partnera. Zacznę od przejrzenia fejsa. Jeśli ma polubiony profil tego, pożal się Bogini, czasopisma to należy taką znajomość w miarę szybko zakończyć. Dziękuję CKM za pomoc!

Na koniec dowcip i czekajcie na ostatnią część! Na tapet wchodzi transfobia i seksizm w jednym. Oni nie przebierają w środkach!

Kiedyś byłam gruba i bardzo mi to przeszkadzało. Lekarz doradził operację. Podziałało! Teraz jestem gruby, ale mam to w dupie.

Źródło zdjęcia mocujących się panów.

Części: 1, 2, 3, 4, 5.