Wyzwanie 52

Witajcie kochani czytelnicy zmuszeni do zajrzenia tutaj. Z Ireną postanowiłyśmy zorganizować sobie wyzwanie. Znalazłam je na stronie POPSUGAR. Wspomagając się blogami polskich czytelniczek, udało mi się przetłumaczyć zadania. Nigdy nie brałam udziału w wydarzeniach tego typu. Blogerka ze mnie żadna, kiedyś miałam bloga nastolatkowego, ale to było dawno i nie prawda. Kontynuując przerwany wątek: pomyślałyśmy, że czytelnicy bloga Bujaczka (no ja nie posiadam wielbicieli) mogą się do nas dołączyć, a co aktywniejsi będą nagrodzeni.

Tutaj jest logo wykonane przeze mnie. Jak widać po tym arcydziele, jestem geniuszem w wielu dziedzinach 😀 Mam zbyt wielki talent na dzisiejszy rynek pracy. To dlatego jestem bezrobotna. Na pewno dlatego.
Logo można sobie wstawiać, gdzie się chce. Miło by było, jakby był odnośnik do tego wpisu, bądź wpisu koleżanki :).

Regulamin jest w tym wpisie Ireny. U mnie za to jest tabelka. U niej się nie zmieściła, a jakbym miała zmieniać jej wymiary bym chyba oszalała. Cały wieczór zajęło mi obramowanie komórek. Kto tworzył tabelę w HTML w notatniku, wie, o czym mówię. Ja tylko edytowałam. (Dzięki Excelu za możliwość zamienienia tabeli w stronę).

Uprzedzając pytania: do zmiany są tylko punkty podkreślone, ale nie trzeba wybierać innych książek, można wybrać nasze opcje. W punktach, których zamieniać nie można, a są dwie książki, wybierajcie między moją opcją, a Zapatrzonej. Dla podpowiedzi ja mam imię zaczynające się na A i urodziłam się w 1989 roku, koleżanka to I. Urodziła się rok wcześniej. Stara nie? Okej. Dziś obiecałam nie być zgryźliwa. Zgłoszenia można wysyłać bezterminowo. Jak ktoś stwierdzi, że przeczyta wszystkie książki w wigilię, to mu gorąco kibicuje. Posty sprzed zgłoszenia się do wyzwania nie będą brane pod uwagę.

Nawet jeśli nie chcesz, Drogi Czytelniku wziąć udział w tym wyzwaniu, to pokibicuj nam troszkę. Zawsze będzie nam miło 🙂